ABILDSKOVSofa ABILDSKOV 2-seter m/konsoll svart imitert skinn
Anbefalte produkter
Sofagruppe inkl. 1 sofa og 1 midtkonsoll. 2-seters sofa: Imitert skinn. Setepute med pocket-fjærer og skumpolstring. Ryggpute med skumpolstring. Med elektrisk betjent, trinnløs vippefunksjon og innebygd benstøtte. B168 x H103 x D90 cm. Midtkonsoll: Med koppholder og oppbevaringsrom.
Dette settet består av følgende varer:
Spesifikasjoner
| Type | 2-seters sofa |
|---|---|
| Oppbevaringsplass | Under sete |
| Farge | Svart |
| Setehøyde | 49 |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Spesifikasjoner - Sofa ABILDSKOV 2-seter elektrisk svart imitert skinn
| Type | 2-seters sofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), PU (polyurethan), Kryssfinér, Polyester, Stål |
| Materiale | Sete: PP (polypropylen), PU (polyurethan), Kryssfinér, Polyester, Rygg: PP (polypropylen), PU (polyurethan), Kryssfinér, Polyester, Stål, Armlen: PP (polypropylen), PU (polyurethan), Polyester, Stål, Ben: PP (polypropylen), Stål |
| Sete | Stoff: Polyester, Skummateriale: PU (polyurethan), Skumdensitet: 30 kg/m³ |
| Ryggstøtte | Stoff: Polyester, Skummateriale: PU (polyurethan), Skumdensitet: 16 kg/m³ |
| Armlene | Stoff: Polyester, Skummateriale: PU (polyurethan), Skumdensitet: 18 kg/m³ |
| Fyll | 100% polyester, 100% polyester |
| Ytterstoff | 100% polyester |
| Farge | Svart |
| Funksjon | Innebygd benstøtte, Trinnløs vippefunksjon |
| Fjærtype | Hver enkelt pocket-fjær er beskyttet av en stoffpose som gjør madrassen fleksibel, øker levetiden og reduserer lyd. |
| Fjærer/m² | 49 |
| Størrelse montert | Bredde: 138 cm, Høyde: 83-103 cm, Dybde: 90-154 cm |
| Setehøyde | 49 |
| Setedybde | 53 |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 77 cm, Lengde: 127 cm, Høyde: 69 cm |
| Vekt | 65 kg |
| Maks belastning | 220 kg |
| Maks belastning pr. sete | 110 kg |
| Antall kolli | 2 |
| Miljø- og helsemerking | Alle skogbaserte materialer brukt i produkter som er merket med denne etiketten, er hentet fra skoger som er kontrollert av en uavhengig tredjepart for å bekrefte at de forvaltes i henhold til FCS®s strenge sosiale og miljømessige standarder. Se etter produkter som har FSC-etiketten i butikker og online. |
| Instruksjon | Tørk av med en fuktig klut |
| Materiale | Stål |
| Størrelse | Lengde: 138 cm, Høyde: 83-103 cm, Dybde: 90-154 cm |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 77 cm, Lengde: 127 cm, Høyde: 69 cm |
| Vekt | 65 kg |
| Anvendelse | Innendørs |
| Energikilde | Elektrisk stikk |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Spesifikasjoner - Midtkonsoll ABILDSKOV m/oppbevaring svart imitert skinn
| Type | Konsoll til 2-seters sofa |
|---|---|
| Personer | 2 |
| Materiale | ABS plast, LVL, PE polyetylen, PU (polyurethan), PUR skum, Kryssfinér, Polyester, Stål |
| Materiale | Armlen: ABS plast, LVL, PE polyetylen, PU (polyurethan), PUR skum, Kryssfinér, Polyester, Stål |
| Armlene | Stoff: PU (polyurethan), Polyester, Skummateriale: PUR skum, Skumdensitet: 16/24 kg/m³ |
| Fyll | 100% polyester, Polyuretanskum/100% polyester, fiber |
| Farge | Svart |
| Utstyr | Koppholdere |
| Størrelse montert | Bredde: 30 cm, Høyde: 103 cm, Dybde: 89 cm |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 77 cm, Lengde: 60 cm, Høyde: 31 cm |
| Vekt | 13 kg |
| Antall kolli | 1 |
| Miljø- og helsemerking | Alle skogbaserte materialer brukt i produkter som er merket med denne etiketten, er hentet fra skoger som er kontrollert av en uavhengig tredjepart for å bekrefte at de forvaltes i henhold til FCS®s strenge sosiale og miljømessige standarder. Se etter produkter som har FSC-etiketten i butikker og online. |
| Instruksjon | Tørk av med en fuktig klut |
| Oppbevaringsplass | Under sete |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Omtaler
Лучший диван за свои деньги
Плюсы: Удобный, выглядит достойно, электропривод работает исправно уже почти год. Приводы более-менее надежные, у нас были диваны уровня выше и в несколько раз дороже и там примерно такие же моторы у реклайнера. Удобный подлокотник с нишей внутри куда можно проложить зарядный кабель или устройство беспроводной зарядки. Для проектора или большого ТВ с ps5 отличный выбор. Минусы: Скрипит из-за того, что он модульный. Так как крепления находятся ближе к полу, то если на нем менять положение он может расшатываться. Можно конечно что-то придумать и прикрутить модули перманентно, но это вряд ли кто-то будет делать. Повторюсь, что за свои деньги это лучшая покупка для двоих человек и плюсы перекрывают ммнусы
Navn: Влад
Business class at home!
The seats are very cosy and comfortable. The fabric feels like real leather although it isn't. Only remark: to make the seats realy contemporary USB chargers should be included in the armrests. Cannot be dificult as there is allready power in the seat to move the back and legrests.
Navn: Reubens Claude
Superbekväm
Bästa köpet jag gjort på länge. Bytte ut min soffa mot dessa och kunde inte vara mer nöjd. Så sjukt bekväma. Varning: man somnar lätt i dem!
Navn: Greger Hamburgare
Levering
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


