KLINTHagebenk KLINT B125xD58 grå
Hagebenk i stål og kunsttre. B125 x H81 x D58 cm
| Størrelse montert | Bredde: 125 cm, Høyde: 81 cm, Dybde: 58 cm |
|---|---|
| Setehøyde | 45 |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 128,5 cm, Lengde: 63 cm, Høyde: 14,5 cm |
| Vekt | 13,46 kg |
| Materiale | Ramme: Stål, Rygg: Kunsttre er et vedlikeholdsfritt syntetisk materiale med en naturlig utseende trestruktur. Det er laget av plast, som polystyren, som gir et slitesterkt og værbestandig materiale. Kunsttre er UV-beskyttet, det sikrer en fargebestandig overflate. Kunsttre er et vedlikeholdsfritt syntetisk materiale med en naturlig utseende trestruktur. Det er laget av plast, som polystyren, som gir et slitesterkt og værbestandig materiale. Kunsttre er UV-beskyttet, det sikrer en fargebestandig overflate. |
| Fotpropp | Polypropylen |
| Personer | 2 |
| Utstyr | Passer til balkong |
| Behandling | Pulverlakkering beskytter metall mot slitasje og rust. Pulverlakkering er en prosess som legger et beskyttende lag farget pulver på metall. |
| Farge | Grå |
| Testet til | 220 kg |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Vedlikehold | Rengjøres med vann og mild såpe. |
| Oppbevaring | Oppbevares innendørs om vinteren |
| Anvendelse | Utendørs |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fornøyd med kjøp og produkt.
KLINT krakk er enkelt utformet og i tillegg kompakt og tung. Passet godt til bord og stoler, også de fra Jysk.
Navn: Randi Søberg
Super hagebenk
Vi har kjøpt 2 stk, og gleder oss over å ha den andre i år.
Navn: Runhild Nätt
Könnyű, mégis stabil és kényelmes
Kedvenc padunk, könnyű a szerkezete, mégis stabil és kényelmes is, botanikus kertbe vettük, minden évben veszünk belőle, ha van készleten, a célnak megfelelő.
Navn: Eszter
Klint bank
Super stevig. Echte aanrader
Navn: Jolanda
Градинска пейка
Отлично качество,както винаги.
Navn: Светослав
Super. Sehr zu empfehlen.
Ich bin begeistert. Klint ließ sich einfach zusammenbauen und macht einen sehr stabilen Eindruck. Die Bank sieht gut aus und Dank künstlichem Holz wird es hoffentlich auch so bleiben. Habe sie zum Aktionspreis gekauft und sie ist jeden Cent wert.
Navn: Silke Lüdicke
Ławeczka
Kupiłam dwie bo są bardzo ładne i wygodne. Polecam.
Navn: Bea
Zahradní lavice Klint
Zatím spokojenost, jednoduchá montáž
Navn: Vlastimil
Banco
Me encantó y lo encontré muy adecuado para mí espacio
Navn: Carmen
Lovely garden bench
Very happy with this bench, it looks great, its sturdy, and very reasonably priced. It is comfortable too. Would recommend highly
Navn: Karl
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


