BROAGERBarstol BROAGER svart imitert skinn/krom
Imitert skinn og krom. Med regulerbar høyde.
| Materiale | Imitert skinn (PU/polyurethan), Skum, Kryssfinér, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sete: Imitert skinn (PU/polyurethan), Skum, Kryssfinér, Rygg: Imitert skinn (PU/polyurethan), Skum, Kryssfinér, Ben: Stål |
| Sete | Stoff: Imitert skinn (PU/polyurethan), Skummateriale: Polyuretanskum, Skumdensitet: D18/24 kg/m³ |
| Ryggstøtte | Stoff: Imitert skinn (PU/polyurethan), Skummateriale: Polyuretanskum, Skumdensitet: 24 kg/m³ |
| Polstring | Sete og rygg |
| Farge | Svart, Krom |
| Funksjon | Gasslift |
| Utstyr | Høydejusterbar |
| Størrelse montert | Bredde: 45 cm, Høyde: 89-110 cm, Dybde: 48 cm |
| Setehøyde | 61-82 |
| Setedybde | 39 |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 56 cm, Lengde: 46 cm, Høyde: 45 cm |
| Miljø- og helsemerking | FSC® 100% |
| Vekt | 17 kg |
| Maks belastning | 110 kg |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Baarituoli
Oikein nätin näköinen tuoli, mutta muutaman kuukauden jälkeen alkaa natista juuresta. Tämän jälkeen tuolin jalka alkaa pikkuhiljaa pettämään. Tuolit kestivät 4kk jokapäivästä käyttöä.
Navn: Mikapetteri
Ev
Beklediğimden de güzel be kaliteli geldi teşekkürler
Navn: Seda Dasdemir
Scaun bar Broager
Am achiziționat un set de 4 scaune. După 2-3 săptămâni de la achiziționare (au fost folosite puțin) 2 scaune au inceput sa scartaie foarte tare, si doar când respiri. La unul dintre aceste doua scaune s-a desprins cusătura. Am fost sa le returnam doar ca am fost refuzați pe baza ca nu mai aveam bonul. Nu înțeleg de ce folosesc scuza cu bonul și nu îți ca aplicație, asa toate bonurile rămân salvate acolo. După aproximativ un an de folosință incontinuare cele 2 scaune scârție iar celelalte 2 Nu. Ciudat!!
Navn: Mohanu
silány minőség
Sajnos 1-2 hónap használat után olyan recsegés, nyikorgás jött a székből, hogy azonnal megváltam tőle.
Navn: József
Impeccable
Bonne assise, facile à monter. Design moderne et sombre.
Navn: Fred
Barstuhl Broager
Kann leider keine gute Bewertung abgeben warte immer noch auf 2bezahlte Barstühle (mit Versandkosten) vom 14.11.2025 versprochen innert 8 Tagen Sehr enttäuschend.
Navn: Gämperli Ursula
Бар стол Broager
Красив дизайн, много стабилни и удобни. Препоръчвам.
Navn: Даниела
Fine barstole
Rigtig fine barstole, som vi købte på tilbud til en super pris. Nemme og samle, og de føles solide.
Navn: Kim Sørensen
Barska stolica
Udobna i lepa. Uklapa se u svaki prostor. Ljubazni prodavci dali pomogli su mi u izboru. Hvala.
Navn: Neda
Einfach nur schön
Hier passt der Preis & Design & Sitzkomfort. Ausserdem wackelt der Hocker kein bisschen so wie weitaus teurere vom Stühle von Mitbewerbern.
Navn: Jürgen
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.

