HORNSLETLoungesett HORNSLET 4 seter svart
Anbefalte produkter
Gi uteområdet ditt et moderne og minimalistisk uttrykk med HORNSLET loungesett. Dette svarte 4-seters settet består av en sofa, 2 stoler og et matchende loungebord med bordplate i kunsttre.
Egenskaper
- 4-seters loungesett: 2-seters loungesofa, 2 loungestoler og 1 bord
- Bordplate i kunsttre: Naturlig treutseende, vedlikeholdsfri
- Textilene: Værbestandig nettingstoff
- Stålramme: Robust og slitesterk
4-seters loungesett
Settet består av en 2-seters loungesofa, 2 loungestoler og 1 loungebord. De matchende loungemøblene har god plass til opptil 4 personer.
Bordplate i kunsttre
Loungebordet har en bordplate laget av kunsttre. Den har utseende og struktur som naturlig tre, uten behov for vedlikehold. Den er laget av plast, som for eksempel polystyren, og danner et slitesterkt materiale. Kunsttre er værbestandig, noe som betyr at det tåler eksponering for sol, fuktighet og temperaturendringer. Unngå å plassere gjenstander av glass i direkte sollys på kunsttreet, da dette kan føre til brennmerker og misfarging.
Textilene
Textilene er et komfortabelt, fargeekte nettingstoff laget av belagt polyester. Det er et praktisk materiale som tørker raskt og er enkelt å rengjøre. Textilene er værbestandig, noe som betyr at det tåler eksponering for sol, fuktighet og temperatursvingninger.
Stålramme
Den pulverlakkerte stålrammen er både solid og slitesterk. Stålrammens vekt gir god stabilitet.
| Loungesett | 2-seters sofa, 2 stoler, 1 bord |
|---|---|
| Sofa | |
| Størrelse montert | Bredde: 116 cm, Høyde: 77 cm, Dybde: 71 cm, Setehøyde: 38 |
| Materiale | Ramme: Stål, Rygg: Textilene er et slitesterkt nettingstoff vevd av plastbelagt polyestergarn. Det gir et vedlikeholdsfritt, fargeekte stoff som tørker hurtig, og er enkelt å rengjøre. Textilene er et slitesterkt nettingstoff vevd av plastbelagt polyestergarn. Det gir et vedlikeholdsfritt, fargeekte stoff som tørker hurtig, og er enkelt å rengjøre. |
| Type | 2-seters sofa |
| Stol | |
| Størrelse montert | Bredde: 62, Høyde: 77 cm, Dybde: 71 cm, Setehøyde: 38 |
| Materiale | Ramme: Stål, Rygg: Textilene er et slitesterkt nettingstoff vevd av plastbelagt polyestergarn. Det gir et vedlikeholdsfritt, fargeekte stoff som tørker hurtig, og er enkelt å rengjøre. Textilene er et slitesterkt nettingstoff vevd av plastbelagt polyestergarn. Det gir et vedlikeholdsfritt, fargeekte stoff som tørker hurtig, og er enkelt å rengjøre. |
| Stol armlenshøyde | 62 cm |
| Bord | |
| Størrelse montert | Bredde: 47, Lengde: 85 cm, Høyde: 39 cm |
| Materiale | Ramme: Stål, Bordplate: Kunsttre er et vedlikeholdsfritt syntetisk materiale med en naturlig utseende trestruktur. Det er laget av plast, som polystyren, som gir et slitesterkt og værbestandig materiale. Kunsttre er UV-beskyttet, det sikrer en fargebestandig overflate. |
| Bordhøyde - gulv til laveste kant av rammen | 38 cm |
| Fotpropp | Polypropylen |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 65 cm, Lengde: 135 cm, Høyde: 16.5 cm |
| Vekt | 28 kg |
| Farge | Svart |
| Personer | 4 |
| Behandling | Pulverlakkert |
| Maks belastning | 440 kg |
| Testet til | 440 kg |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Vedlikehold | Rengjøres med vann og mild såpe. |
| Oppbevaring | Oppbevares innendørs om vinteren |
| Anvendelse | Utendørs |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fint og rimelig loungeset
Et fint og rimelig loungeset til plattingen. Det som drar det ned for vår del er tungvin montering. Måtte tilbake til Jysk med toseteren for å få hjelp, da det ene forborrede hullet var for trangt. Pluss for god service. Vi strevde også lenge med å få montert stolene.
Navn: REA
Balkongmøbler
Den er fin men montering var kjempe vanskelig. Hadde noe fabrikk feil .
Navn: Demet Aktas
Loungeset Hornslet
Prachtig tuinset, stevig en een stoere uitstraling.
Navn: Agnes Kluwer
Hodnocení
Za ty peníze překvapivě pevný a kvalitní set na terasu. Na občasné posezení zcela dostatečné. Sice skládání je náročnější, napínání té síťoviny je pro dva a i tak to dá zabrat, ale stojí to za to.
Navn: Klára
Spokojna
Tento sed splinl ocakavania, po precitani recenzii sme si davali velky pozor pri zostavovani. Myslim ze len 1 stolicka bola tazsie zlozitelna (ked je dierka co len o trochu mimo tak to vadi a bolo tazsie natiahnut ten mesh). Tak uvidime ako posluzi ale za tu cenu! Je to presne co som potrebovala, mensi set na terasu so stolom, vyzera to cisto a elegantne.
Navn: Jana
Moeilijk in elkaar te zetten
Het was erg moeilijk om in elkaar te zetten. Daarbij pasten de onderdelen ook slecht op elkaar. Voor ons helaas geen tweede keer meer!
Navn: Ilona
Lijepa ali užasna za sastavljanje
Dvosjed je nemoguće sastaviti prekratka tkanina
Navn: Ivana
Hornslet lounge
Strakke uitstralling..stevigheid.. Wel wat spieren nodig om te monteren.. Mooi product..
Navn: Billemon gerd
Polecam
Trochę główkowania przy składaniu pierwszego krzesła, ale potem już idzie. Super jak za tą cenę.
Navn: Marcelina
Leuk tuinsetje
Prima setje, in elkaar zetten ging goed en genieten van deze set met buurtjes in de tuin. Stevig en goede zit.
Navn: Annemarie
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


