ALLINGSpisebord ALLING 80x100/163 varm eikefarget
Spesifikasjoner
| Type | Spisebord |
|---|---|
| Form | Oval |
| Materiale | ABS plast, Melamin er en type folie med slitesterk, ripefast overflate. Det er laget av tynne plastlag som limes på en trefiberplate eller en MDF-plate. |
| Materiale | Front: Trefiberplate, Topp: Trefiberplate, Bunn: Trefiberplate, Side: Trefiberplate, Ben: ABS plast, Trefiberplate, Stell: Trefiberplate, Overflate: Melamin er en type folie med slitesterk, ripefast overflate. Det er laget av tynne plastlag som limes på en trefiberplate eller en MDF-plate. |
| Farge | Varm eik |
| Størrelse montert | Bredde: 80 cm, Lengde: 38/100/163 cm, Høyde: 76 cm |
| Variable størrelse | 38/100/163 cm |
| Uttrekksbord | Med 2 klaffer |
| Avstand mellom ben | 163 cm,80 cm |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 68 cm, Lengde: 89 cm, Høyde: 13 cm |
| Vekt | 32 kg |
| Maks belastning | 40 kg |
| Antall kolli | 1 |
| Miljø- og helsemerking | Varer som har denne etiketten er laget av en blanding av materialer fra FSC®-sertifiserte skoger, resirkulerte materialer og/eller FSC-kontrollert tre. Selv om kontrollert tre ikke er fra FSC-sertifiserte skoger, reduserer det risikoen for at materialet kommer fra uakseptable kilder. Se etter varer som har FSC-etiketten i butikker og online. |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Omtaler
Kjøkkenbord
Lettfattelig bruksanvisning, enkel og montere og bordet er veldig plasseringsvennlig. Meget fornøyd
Navn: Rolf
Spisebord ALLING
vanskelig montering
Navn: INGA VALINSKIENE
Vakkert bord
Veldig fint bord til den summen. Og lett å skru sammen.
Navn: Harriet
Helt ok.
Greit bord, men ikke helt fornøyd med tilpassing og bruksanvisning. Kvalitet på folie kunne også vært bedre, denne var også full i avkapp med lin fra annen folie.
Navn: Johnny Johnsen
Bună
O masă foarte bună raport calitate preț.
Navn: FLORENTINA
Rasklopivi sto
Sto je odličan, lak za rasklapanje i kad se rasklopi baš je odgovarajuće veličine,nije toliko mali. Kvalitet je dobar, nije obična tanka iverica. Za male stanove je pun pogodak.
Navn: Nadezda
Szép és praktikus asztal
Pont ilyet kerestem, nagyon jól néz ki. A mérete is pont jó. Kicsit tartottam tőle a korábbi vélemények miatt, de ez teljesen alaptalannak bizonyult. Ajánlom szívesen
Navn: Pogány Éda
Мнение за кухненска маса ALLING 8×100/163 , цвят топъл дъб
Много красива и удобна маса, с интересен дизайн. Отне ми около 2 часа за сглобяване. Случайно я сварих и на промоционална цена. МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН.
Navn: Росен Павлов
Buenas calidad
Firme y buena calidad
Navn: Juan David
Elegant bord
Mycket fin bord på det pris man betalar. Praktisk
Navn: Feriyal
Levering
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.

