AUNINGPuff AUNING 76x38 m/magasin mørk sand fløyel
Størrelse:
| Materiale | Skum, MDF-plater består av små trefibre som er presset hardt sammen med lim. |
|---|---|
| Materiale | Sete: Skum, MDF-plater består av små trefibre som er presset hardt sammen med lim. |
| Stell | MDF-plater består av små trefibre som er presset hardt sammen med lim. |
| Farge | Mørk sand |
| Utstyr | Sammenleggbar, Fløyel |
| Størrelse montert | Bredde: 76 cm, Høyde: 38 cm, Dybde: 38 cm |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 38 cm, Lengde: 76 cm, Høyde: 7 cm |
| Vekt | 5 kg |
| Maks belastning | 110 kg |
| Miljø- og helsemerking | Varer som har denne etiketten er laget av en blanding av materialer fra FSC®-sertifiserte skoger, resirkulerte materialer og/eller FSC-kontrollert tre. Selv om kontrollert tre ikke er fra FSC-sertifiserte skoger, reduserer det risikoen for at materialet kommer fra uakseptable kilder. Se etter varer som har FSC-etiketten i butikker og online. |
| Oppbevaringsplass | Under sete |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bra kjøp
Grei å ha leker oppi. Har også en i gangen til yttertøy. Super til en rimelig peng.
Navn: TMO
God plass
Vi putter leker i den, samtidig som det en stilfull sitteplass på stua! Veldig fin oppbevaring til billig pris!
Navn: Andrea
Enkel og fin
Fin til oppbevaring av sko
Navn: Marianne
Bra
Som beskrevet og med rask levering
Navn: Victoria
Tabure
Sjajno lepo,kvalitetno ,može dosta da stane u pregradu ispod . Lepo se uklopilo u enterijer.
Navn: Aleksandar
Moc pěkné
Pěkné, praktické, ideální velikost
Navn: Eva
Puff
Jag är jättenöjd och väldigt prisvärd.
Navn: Irene
Taburet
Velmi dobrý kúsok do bytu za super cenu, som maximálne spokojná. Do úložného priestoru možno odložiť kopec vecí.
Navn: Jana Jančovičová
Super zadeva
Super tabure
Navn: Suzana
Tabure Auning
Odlican tabure i veoma praktican! Dimenzije su savrsene, lako se uklapa u enterijer, a unutrasnji prostor ispod poklopca je idealan za odlaganje cebadi, manjih jastuka, sezonske garderobe, sitnica... Sediste je cvrsto, ne ugiba se prilikom sedenja, a istovremeno i dovoljno udobno. Lagano se montira. Materijal je otporan na grebanje, pa ne postoji opasnost od izvlacenja niti. Odlican proizvod!
Navn: Irena
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.

