ONDRUPLoungesofa ONDRUP 3-seter m/sjeselong grå
Spesifikasjoner
| Størrelse montert | Bredde: 187 cm, Høyde: 76 cm, Dybde: 159 cm |
|---|---|
| Setehøyde | 37 |
| Stol armlenshøyde | 50 cm |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 113 cm, Lengde: 195 cm, Høyde: 23 cm |
| Vekt | 32 kg |
| Materiale | Ramme: Stål, Rygg: Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. |
| Fotpropp | Polypropylen |
| Pute | |
| Setepute | Stoff: 100% polyester, Fyll: Polyuretanskum/100% polyester, fiber, Skumdensitet: 22 kg/m³, Innleggspute: 100% polypropylen, Vask: 30°C, Bleking: Unngå blekemidler, Tørketrommel: Må ikke tørketromles, Stryking: Kan ikke strykes, Rens: Må ikke tørrenses, Instruksjon: Vaskes separat, Vaskes alltid med lignende farger, Vær oppmerksom på å lukke glidelåsen før vask |
| Ryggpute | Stoff: 100% polyester, Fyll: 100% polyesterfiber, Innleggspute: 100% polypropylen, Vask: 30°C, Bleking: Unngå blekemidler, Tørketrommel: Må ikke tørketromles, Stryking: Kan ikke strykes, Rens: Må ikke tørrenses, Instruksjon: Vaskes separat, Vaskes alltid med lignende farger, Vær oppmerksom på å lukke glidelåsen før vask |
| Personer | 3 |
| Utstyr | Sofaen kan speilvendes |
| Behandling | Pulverlakkering beskytter metall mot slitasje og rust. Pulverlakkering er en prosess som legger et beskyttende lag farget pulver på metall. |
| Farge | Grå |
| Testet til | 330 kg |
| Inklusiv | Kvalitetsputer med slitesterkt trekk |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Vedlikehold | Rengjøres med vann og mild såpe. |
| Oppbevaring | Oppbevares innendørs om vinteren |
| Anvendelse | Utendørs |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Omtaler
Grei nok
Sofaen er for så vidt grei. Elendige skruer som gjorde montering unødvendig krevende. Manglet også ett par stoppskiver.
Navn: Nina Elisabeth
Enkel og grei Loungesofa.
Enkel og grei Loungesofa, som var pakket i en eske. Noe som gjorde at jeg fikk den med meg i en stasjonsvogn. Litt flisete i utførelsen, men helt grei. Skruehull og skruer stemte ikke alltid overens, slik at jeg måtte gjøre noen grep selv (nye muttere, og borre nye hull for montering). Alt i alt en fin sofa som passet mitt behov.
Navn: Kjetil Skamsar
Super
Sofa bardzo ładna, wydaje się solidna, wzmocniona rurkami, poduszki twarde, pokrowce zdejmowane, złożyłam ją sama i nie miałam żadnego problemu ze śrubami. Każdy element ponumerowany co bardzo ułatwia złożenie.
Navn: Sylwia
Schlechte Qualität von Materialen
Die Schrauben Metall ist zu weich. Ich musste alle Schrauben wechseln. Andernfalls würde das Sechseck im Inneren beschädigt werden. Ich empfehle dieses nicht.
Navn: Andrii
Puutarhasohva divaani
Tukeva. Hyvän laatuinen. Suosittelen.
Navn: Ulla
Soffa
Den va bra Inte då svår å sätta ihop. Kommer till bra använing Skön å sitta i
Navn: Jeanette
Recomand
Am achizitionat aceasta canapea pentru o terasa si sunt foarte multumita! Montajul a fost relativ usor, se poate folosi o autofiletanta daca aveti la indemana pentru a termina mai rapid. Arata foarte bine si pare rezistenta.
Navn: Andra
Puutarhasohva divaanilla
Kätevä ja kestävä sohva pieneen tilaan. Ollut nyt 3 vuotta käytössä, kestää ympäri vuoden ulkona. Istuinosa melko kapea kun sohvan omat selkänojatyynyt käytössä, ovat niin muhkeat.
Navn: Soffa
Foarte bun
Usor de asamblat, solid
Navn: Levi
très bon produit
Excellent rapport qualité/prix va parfaitement sur mon balcon, matériel robuste, facilité de montage, je recommande vivement.
Navn: Paul
Levering
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


