NAPPEDAMMarkedsparasoll NAPPEDAM Ø250 beige
Anbefalte produkter
Slapp av i behagelig skygge med NAPPEDAM markedsparasoll. Denne beige hageparasollen har en UV-beskyttet, vannavstøtende duk, sveivhåndtak og solid stålstang, og inviterer til avslapning utendørs. Ø250 x H238 cm
Egenskaper
- Sveivhåndtak: Åpne og lukk duken uten anstrengelse
- UV-beskyttet: Beskytter duken mot falming
- Vannavvisende: Duken tåler lett regn og dugg
- Ventilasjon: Luftventil i duken reduserer vindtrykk
- Stålstang: Robust og holdbar
- Parasollfot og trekk: Kjøpes separat
Sveivhåndtak
NAPPEDAM markedsparasoll har et sveivhåndtak som gjør det enkelt og uanstrengt å åpne eller lukke duken. Dette er spesielt nyttig når du håndterer store parasoller.
UV-beskyttet
Markedsparasollen har en polyesterduk som er UV-beskyttet. Dette betyr at duken tåler sollys uten at fargen falmer.
Vannavvisende
Duken er vannavvisende og tåler lett regn og dugg, slik at du kan nyte uterommet uten bekymringer.
Ventilasjon
En ventilasjonsåpning øverst i parasollens duk reduserer vindtrykket og tillater luftsirkulasjon. Dette gjør parasollen mindre utsatt for å velte når det blåser.
Stålstang
Parasollen har en pulverlakkert stålstang som er både solid og holdbar. Stålstangens vekt bidrar til god stabilitet.
Parasollfot og trekk
Parasollfoten kjøpes separat. For å sikre at parasollen står stabilt når det blåser, bør du velge en parasollfot på minst 25 kg. Du kan også vurdere å kjøpe et parasolltrekk for å beskytte parasollen når den ikke er i bruk.
Spesifikasjoner
| Størrelse montert | Diameter: 250 cm, Høyde: 238 cm |
|---|---|
| Størrelse flatpakket | Bredde: 43 cm, Lengde: 14 cm, Høyde: 128 cm |
| Vekt | 4,3 kg |
| Fasong | Rund |
| Kanvas | 100% polyester |
| Tau | 100% polyester |
| Sveiv | Aluminium, Polypropylen |
| Spiler | Stål |
| Antall spiler | 6 |
| Stang | Stål |
| Høyde | 235 cm |
| Stang diameter | 3,8 cm |
| Farge stang | Svart |
| Propp | Polypropylen |
| Blokkerer UV-stråling opp til | 98 % |
| Farge | Beige |
| Utstyr | Sveiv, UV-beskyttet, Ventilasjon, Vannavstøtende |
| Behandling | Pulverlakkert |
| Vedlikehold | Rengjøres med vann og mild såpe. |
| Oppbevaring | Oppbevares innendørs om vinteren |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Omtaler
Ομπρέλα NAPPEDAM
Πολύ καλη και όμορφη ομπρέλα σε καλή τιμή!
Navn: Esther Κανατελια
Красив и изгоден!
Чадърът е много красив и стабилен, въпреки ниската цена. Бих го купила пак! Препоръчвам да измерите височината, ако го слагате под друг навес (тераса), защото е доста висок. Също така, да си купите и защита за чадър, ако вали или когато не го ползвате - защото е светъл и се цапа бързо. Като цяло много ми харесва!
Navn: Поли
Продукт
Супер продукт за цена качество!
Navn: Михаела
Sombrilla robusta
Protege del sol y la lluvia, no transparenta. Lleva cinta cosida para recogerla plegada. Muy buena compra
Navn: Paco
Jó minőség
Ár-érték aranyban szerintem jó választas.
Navn: Berzeviczi Erika
Ótimo
Um guarda-sol com ótima qualidade/preço.
Navn: Francisca
Zufrieden
Erfüllt voll und ganz seine Aufgabe und sieht wirklich noch ziemlich gut aus
Navn: MH
Wunderbar
Der Schirm ist wirklich super und sehr robust, gut verarbeitet
Navn: Karina
Nuria
Buena calidad mejor precio
Navn: Nuria
Slunečník
Cena×výrobek=top
Navn: Ivana
Levering
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


