SOKNAgoldKontinentalseng 180x200 SOKNA grå-27 Medium memory
| Fasthet | Medium |
|---|---|
| Sengen består av | 2 baser + 1 madrass + 1 overmadrass |
| Sengegavl | Ikke inkludert |
| Madrassfarge | Grå-27 |
| Klemmer til rammemadrass | Ikke inkludert |
| Montert/flatpakket | Ben og trekk må monteres |
| Overmadrass | |
| Størrelse | Bredde: 180 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 7 cm |
| Overmadrasskjerne | Memoryskum |
| Komfortlag 1 (øverst) | 50 mm memoryskum 50 kg/m³ |
| Trekkmateriale | 100% polyester |
| Quilting | 300 g/m² polyester |
| Vask | Nei |
| Bleking | Unngå blekemidler |
| Tørketrommel | Må ikke tørketromles |
| Stryking | Kan ikke strykes |
| Vendbar madrass | |
| Soneinndelt | 7 |
| Størrelse | Bredde: 180 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 18 cm |
| Komfortlag 1 (øverst) | 30 mm kaldskum 37 kg/m³ |
| Fjærlag 1 (øverst) | 12,5 cm Hver enkelt pocket-fjær er beskyttet av en stoffpose som gjør madrassen fleksibel, øker levetiden og reduserer lyd. |
| Fjærtype | Hver enkelt pocket-fjær er beskyttet av en stoffpose som gjør madrassen fleksibel, øker levetiden og reduserer lyd. |
| Fjærer/m² | 260 |
| Komfortlag 4 | 25 mm polyeterskum 25 kg/m³ |
| Trekkmateriale | 66% polypropylen/34% polyester |
| Base | |
| Størrelse | Bredde: 2x90 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 23 cm |
| Komfortlag 1 (øverst) | 20 mm polyeterskum 20 kg/m³ |
| Fjærlag 1 (øverst) | 13 cm Bonell-fjærer gir en fast og relativt stabil madrass. |
| Fjærtype | Bonell-fjærer gir en fast og relativt stabil madrass. |
| Fjærer/m² | 110 |
| Antall lameller | 11 |
| Stoff | |
| Trekkmateriale | 66% polypropylen/34% polyester |
| Total størrelse | Bredde: 180 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 63 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Ben og bøyler | Inkl. ben |
| Høyde på ben/bøyler/hjul | 15 cm |
| Pakket - vendbar madrass | Rullepakket i papp |
| Vekt | 103,4 kg |
| Miljø- og helsemerking | Varer som har denne etiketten er laget av en blanding av materialer fra FSC®-sertifiserte skoger, resirkulerte materialer og/eller FSC-kontrollert tre. Selv om kontrollert tre ikke er fra FSC-sertifiserte skoger, reduserer det risikoen for at materialet kommer fra uakseptable kilder. Se etter varer som har FSC-etiketten i butikker og online. Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert. Det betyr at alle komponenter er testet av uavhengige OEKO-TEX®-institutter og oppfyller strenge grenser for skadelige stoffer. |
| Garanti | 25 års madrassgaranti |
| Kvalitet | GOLD |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kontinentalseng 180x200 GOLD C35 memory grå-27
Veldig fornøyd med denne sengen som vi har hatt i ca. 1 måned. Fin lysegrå farge og veldig behagelig å ligge på. Medium fasthet. (Sengen som vi valgte har Memoryskum overmadrass og er visst en nyere variant av disse sengene).
Navn: Mai
Kjempedårlig
Det værste kjøper i mitt liv. Har ikke Sovet godt på 6 mnd nå. Har konstant vondt i nakke og rygg. Gikk fra en ikea seng til 3000 over til denne og kan si med sikkerhet at ikea sengen var MYE bedre å sove i og for kroppen. Styr unna jysk senger. Får ikke byttet inn sengen engang. Den er OK på vinteren når memory foamen er stiv pga temperatur men på sommeren så synker man LANGT ned i senga som gjør at rygg og nakke står i konstant spenn. 100 dager returrett er ikke nok.
Navn: Marius
Fantastisk seng
Denne sengen er helt fantastisk god å ligge i. Memoryfoam’en former seg fint til kroppen. Sover som en sten på natten nå.
Navn: Marina Kristiansen Kvalvik
Kontinentalseng
God seng. Måske en kende for blød.
Navn: Lissi Sylvest
Loistava sänky mökille
Hyvä ostos, patja jämäkkä ja memory petari tekee siitä sopivan pehmeän.
Navn: Kirsi
Super kvalitet = sublim søvn
Virkelig lækker seng med super liggekomfort.
Navn: Julie
Jämäkkä
Ensimmäinen muutama viikko meni lähinnä harjoitellessa nukkumista memoryfoamin päällä ja eikai siihen vieläkään ole tottunut kunnolla. Todella jämäkkä nukkua, tukee selkää hyvin.
Navn: Halli
Lager groper. For myk.
Denne sengen gledet jeg meg til å kjøpe i 2 år nesten. Min venninne hadde helt lik og jeg syntes den var bra når jeg prøvde den hos henne. Når jeg kjøpte min nå forige uke så var den altfor myk. Ikke bare det men madrasse er høyere på midten og det blir 2 groper på vær sin siden av senga. Vi merket dette bare etter 1 dag. Kjøpte den på torsdag forige uke og nå er det mandag. En seng skal ikke ha slike groper før om eventuelt 10 år. Ikke 5 dager. Hvorfor har kvaliteten blitt dårligere en da min venninne kjøpte sin for noen år siden ?
Navn: Sara
Sämsta säng jag köpt
Så mjuk lägger jag mig i mitten så rullar jag åt sidan då det blivit som två gropar efter mig och min man med ett berg i mitten. Sämsta säng jag haft. Får ont i nacken och svanken konstant.
Navn: Charlotte
Äntligen en kontinentalsäng!
Det här är vår första kontinentalsäng och vi kunde inte vara mer nöjda. Beställde denna sängen i fast/fast. Då min man har en ryggskada, och jag har en nackskada så var vi lite oroliga om den skulle bli för mjuk eller för hård, men den är perfekt. Rekommenderas varmt.
Navn: Fia Eurén
DREAMZONE - Bedre søvn begynner her
DREAMZONE® har som mål å forbedre din søvn med individuelle løsninger innen madrasser og senger. Kvalitet og funksjonalitet er avgjørende, og har vært det siden etableringen i Danmark i 2003. DREAMZONE er utviklet i Skandinavia, og gir svært god valuta for pengene.
Du kan være sikker på at du finner en ideell løsning i det store utvalget av designvarianter og materialer. DREAMZONE tilbyr vendbare madrasser og skummadrasser som passer i den sengerammen du velger, rammemadrasser for et enklere og lettere utseende, kontinentalmadrasser som kombinerer funksjonalitet og design, samt regulerbare senger som gir allsidighet og fleksibilitet. DREAMZONE tilbyr også en rekke overmadrasser og madrassbeskyttere for enda høyere komfort og for å beskytte madrassen din.
De fleste madrassene er sertifisert i henhold til OEKO-TEX® Standard 100, som er verdens ledende helsemerking for tekstiler. DREAMZONE leveres dessuten med opptil 25 års garanti.
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.
