BROMSHengestol BROMS B83xH113xD70 natur
Hengestol i stål og petan. Inkl. kjede, monteringsskive og eksklusiv pute med slitesterkt, strukturvevd trekk. Skruer kjøpes separat. B83 x H113 x D70 cm
| Størrelse montert | Bredde: 83 cm, Høyde: 113 cm, Dybde: 70 cm |
|---|---|
| Størrelse flatpakket | Bredde: 83 cm, Lengde: 70 cm, Høyde: 65,6 cm |
| Vekt | 8,17 kg |
| Materiale | Ramme: Stål, Rygg: Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. |
| Pute | |
| Setepute | Stoff: 100% polyester, Fyll: 100% polypropylen, Vask: Nei, Bleking: Unngå blekemidler, Tørketrommel: Må ikke tørketromles, Stryking: Kan ikke strykes, Rens: Må ikke tørrenses, Instruksjon: Kan flekkrenses med vann |
| Ryggpute | Stoff: 100% polyester, Fyll: 100% polypropylen, Vask: Nei, Bleking: Unngå blekemidler, Tørketrommel: Må ikke tørketromles, Stryking: Kan ikke strykes, Rens: Må ikke tørrenses, Instruksjon: Kan flekkrenses med vann |
| Behandling | Pulverlakkering beskytter metall mot slitasje og rust. Pulverlakkering er en prosess som legger et beskyttende lag farget pulver på metall. |
| Farge | Natur |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Kjede og monteringsplate, Eksklusiv pute med slitesterkt, strukturvevd trekk |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Vedlikehold | Rengjøres med vann og mild såpe. |
| Oppbevaring | Oppbevares innendørs om vinteren |
| Anvendelse | Utendørs |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Страхотен продукт
Много хубава и здрава,както и много удобна люлка! Добър избор!
Navn: Лилия
Hängesessel broms
Die Aufbauanleitung war schlüssig und leicht zu versehen. Der Sessel macht einen sehr guten Gesamteindruck und ist sehr bequem und entspannend
Navn: Hans-Gerhard Thomas
Gloria
La silla es muy bonita y muy fuerte, queda espectacular en mi terraza. Estoy encantada
Navn: Gloria Hernández
Szuper
Szuper
Navn: LBT
Super bequem
Wir warten erst skeptisch da man nicht Probesitzen kann. Der Verkäufer hat uns eine Rücknahme in falle des Nichtgefallens schriftlich zugesichert. Was soll ich sagen, meine Mutter ist total begeistert. Danke an Jysk Trostberg für die tolle Beratung
Navn: Maier
Excelent!
Tocmai ce l-am montat. E foarte robust, frumos si comod. Am mai pus doua arcuri sa amortizeze așezatul.
Navn: Catalin Stan
Atenció al públic
Estem molt contents de l'atenció i assessorament rebut per part de la senyoreta Bea, simpàtica, professional i molt resolutiva. Dona gust anar a comprar a Jysk a Platja d'Aro. Moltes gràcies
Navn: MARIA MONTSERRAT
Підвісне крісло
Замовили на магазині. Задоволена покупкою. Зручне. Легко кріпиться. Все необхідне в комплекті.
Navn: Ольга
Broms tuoli
Aika vaikea on ostaa tuoli joka ei ole esillä. 150 € siasta säkissä , no way
Navn: Taina Still
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


