HOLMENKlappbord HOLMEN B62xL124 hvit
Sammenleggbart bord med hvit bordplate i UV-beskyttet plast. Ramme og ben i pulverlakkert stål. Bordet kan klappes sammen og enkelt oppbevares. B62 x L124 x H74 cm
| Størrelse montert | Bredde: 62 cm, Lengde: 124 cm, Høyde: 74 cm |
|---|---|
| Bordhøyde - gulv til laveste kant av rammen | 69 cm |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 64 cm, Lengde: 62 cm, Høyde: 9 cm |
| Vekt | 8,7 kg |
| Materiale | Stell: Stål, Bordplate: Polyetylen, Ben: Stål |
| Fotpropp | Polypropylen |
| Form | Rektangulær |
| Funksjon | Sammenleggbar |
| Behandling | Pulverlakkering beskytter metall mot slitasje og rust. Pulverlakkering er en prosess som legger et beskyttende lag farget pulver på metall. |
| Farge | Hvit |
| Utstyr | UV-beskyttet |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Vedlikehold | Rengjøres med vann og mild såpe. |
| Oppbevaring | Oppbevares innendørs om vinteren |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bord
: Fint bord – lett å brette sammen og bære. Anbefales! :)
Navn: Firas
Snedig bord
Enkelt og sette opp og legge sammen. Fin størrelse for 2-4 personer
Navn: Mats
FANTASTISK!
Partyteltet og alt inni ble et katastrofe når vinteren traff Nord-Norge igjen. Med et telt på halv åtte og søppel over alt, var det en ting som var stående igjen - dette fantastiske bordet. Stabilt, sterkt og holder seg i nord-norsk vind. Virkelig til å anbefale.
Navn: Ida Sørensen
Praktisk bord
Lett å ha med seg, god kvalitet til god pris.
Navn: Ingalill Haugsbakk
God kvalitet
Bruker bordet i et studio der vi bygger om hele tiden og bordet tas opp og ned ca 1-2 ganger om dagen . Bordet er blitt sittet på ligget på (anbefales ikke )vært pult for utrolig mye teknisk utstyr både i studio og hos kunde . Plasten har minimalt riper etter ca 1 mnd nå noe dom er overraskende tross behandlingen . Kan ikke si noe annet enn flott bord til «lommepenger» kommer nok til å kjøpe 3 til å ha på hengeren
Navn: Kim
Mesa plegable
La mesa preciosa, buen material, me a gustado mucho
Navn: Rosario
Bord
Er meget tilfreds, alt fungerede som aftalt.
Navn: Gert Gransee
Très bon produit
Un très bon produit . Excellent rapport qualité-prix.
Navn: Gérard
Prima tafel
Prima tafel, we iets zwaarder dan ik dacht
Navn: AR
Rozkládací stůl
Dobré užitné vlastnosti
Navn: Zdenek
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


