VARMARKSofaseng VARMARK 190x76 m/pute beige stoff/eikefarget
Stofftrekk. Sofasengen omgjøres enkelt til seng. Setepute i skum. Ben i massivt tre. Liggemål 152x190 cm. B190 x H35 x D76 cm
Spesifikasjoner
| Type | Sofaseng |
|---|---|
| Materiale | LVL, PE polyetylen, PP (polypropylen), Kryssfinér, Polyester, Polyuretanskum, Massiv furu, Massiv gummitre, Stål |
| Materiale | Sete: PP (polypropylen), Kryssfinér, Polyester, Polyuretanskum, Stål, Ben: Massiv gummitre |
| Sete | Stoff: Polyester, Skummateriale: PU (polyurethan), Skumdensitet: 25/45 kg/m³ |
| Utfellbar del | Stoff: Polyester, Skummateriale: PU (polyurethan), Skumdensitet: 25/45 kg/m³ |
| Behandling | Klarlakk |
| Fyll | 100% polyester |
| Ytterstoff | 100% polyester |
| Farge | Beige |
| Utstyr | Uten oppbevaringsplass |
| Størrelse montert | Bredde: 190 cm, Høyde: 35 cm, Dybde: 76 cm |
| Setehøyde | 35 |
| Setedybde | 76 |
| Utslått liggemål | Bredde: 152 cm, Lengde: 190 cm |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 78 cm, Lengde: 192 cm, Høyde: 27 cm |
| Vekt | 30 kg |
| Antall kolli | 2 |
| Miljø- og helsemerking | Alle skogbaserte materialer brukt i produkter som er merket med denne etiketten, er hentet fra skoger som er kontrollert av en uavhengig tredjepart for å bekrefte at de forvaltes i henhold til FCS®s strenge sosiale og miljømessige standarder. Se etter produkter som har FSC-etiketten i butikker og online. |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Omtaler
Fin sovesofa
Denne er veldig lav, og bør ha overmadrass når man skal sove godt. Men til den prisen og utseende er jeg veldig fornøyd, og anbefaler den - ihvertfall for de som liker fast madrass.
Navn: Robert
Niet comfortabel
Daybed van jysk recent gekocht. Staat mooi in de ruimte. Helaas is het niet comfortabel genoeg om op te slapen, ook niet met een topper erop. Had dit wel verwacht van een slaapbank.
Navn: Leonoor
Dagbädd
Perfekt snygg o praktisk dagbädd så nöjd o man sov gott !
Navn: Anita
Mooi daybed
Ziet er mooi uit. Makkelijk om te bouwen tot een 2 persoons bed Mooie stof
Navn: S
Bardzo dobry produkt
Leżanka świetna, nie zajmuje dużo miejsca, po rozłożeniu bardzo wygodne dosyć twarde miejsce do okazjonalnego noclegu. Polecam.
Navn: Ewa
Køb og levering af en daybed
Min daybed blev så fint båret op af trapperne til mit hus her i Kalundborg. Med et smil og ind, hvor jeg kunne pakke den ud. Tilmed fik jeg en fornem pris for varen og leveringen.
Navn: Kirsten Bodekær
Kwaliteit niet zoals verwacht
We hebben het bed nu een week en na een paar dagen begon het al door te zakken. De ene kant is nu lager dan de andere waardoor je dus scheef ligt. Het bed ziet er verder wel mooi uit.
Navn: Davina
Day bed
Precies zoals op het plaatje een stevig daybed/slaapbank. Je kan hem van een 1 persoons open klappen naar 2 persoons. Prima voor een nachtje. Stof is grof geweven beige. Voelt sterk aan.
Navn: Len
Fantastisk
God at ligge på, også når den laves til dobbelt
Navn: Anna Østerskov
Mooie, stevige slaapbank
Ik had het niet verwacht maar ik vind deze slaapbank top. De stof is mooi, hij is stevig en neemt niet heel veel ruimte in beslag. Perfect oplossing voor een kleinere ruimte met de mogelijkheid om een of twee logees te laten overnachten. Prima prijs/kwaliteitsverhouding. Wij zijn zeer tevreden.
Navn: Irene
Levering
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


