AGGERSUNDSpeil AGGERSUND 85x180 beige
MDF. B85 x H180 x D3 cm
| Materiale | MDF-plater består av små trefibre som er presset hardt sammen med lim. |
|---|---|
| Stell | MDF-plater består av små trefibre som er presset hardt sammen med lim. |
| Farge | Beige |
| Størrelse montert | Bredde: 85 cm, Høyde: 180 cm, Dybde: 3 cm |
| Montert/flatpakket | Montert |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 89 cm, Lengde: 184 cm, Høyde: 6 cm |
| Vekt | 24 kg |
| Miljø- og helsemerking | Varer som har denne etiketten er laget av en blanding av materialer fra FSC®-sertifiserte skoger, resirkulerte materialer og/eller FSC-kontrollert tre. Selv om kontrollert tre ikke er fra FSC-sertifiserte skoger, reduserer det risikoen for at materialet kommer fra uakseptable kilder. Se etter varer som har FSC-etiketten i butikker og online. |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Er grå!
Står at speilen er beige. Ikke samme farge som utstillingsmodell i butikk engang. Fikk en som var grå
Navn: A
Relansert dobbelt så dyrt
Jysk velger å relansere samme speil i samme kvalitet til dyrere pris fordi den trender. Ikke spesielt god kvalitet, og derfor overpriset.
Navn: Sara
Nydelig speil
Kjempefint alternativt til Nordal Falco speil
Navn: Linn
AGGERSUND ogledalo
Uzivo ljepse nego na slikama. Dosta veliko taman popunjava prostor.
Navn: Tara
Top ogledalo
Predivno i kvalitetno
Navn: Nina
Oglinda
Foarte frumoasă, calitate foarte bună! Recomand
Navn: Rocsana
Słaba jakoś wykonania
Zwróciłam lustro tego samego dnia co odebrałam. Tak jak piszą w komentarza poprzednicy jakość wykonania jest kiepska. Kolor jest popękany, ma pęcherzyki powietrza, wygląda nieestetycznie. Szkoda
Navn: Paulina
Może być
Jakość wykonania nie jest zbyt dobra , wzięłam do poczekalni , do domu bym nie chciała
Navn: Violetta
Hele mooie spiegel
Deze spiegel in Oktober al een keer gekocht, toen zat hij helaas kapot in de doos, netjes mijn geld terug gehad. Nu eindelijk terug op voorraad, opnieuw gekocht en super blij mee!
Navn: Maxime
Αστοχία χρώματος
Ειχα δει τον καθρεφτη απο κοντα και ηταν μπεζ, πιο ζεστη απόχρωση.. Οταν το παρελαβα ειδα οτι ειναι πιο γκρι... Κατα τα αλλα ειναι πολυ ωραίος σαν καθρεφτης
Navn: Εύη
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


