TYSSAplusKontinentalseng 150x200 TYSSA svart-08 Myk PU
Kontinentalseng 150x200 cm. 1 vendbar madrass med pocket-fjærer 250/m², polstret med polyeterskum. Madrassen er inndelt i 7 komfortsoner som gir en unik, ergonomisk korrekt støtte. 1 overmadrass, 4 cm tykk med polyeterskumkjerne. Vaskbart stretchtrekk med tykk quilting. Nederst 1 polstret ramme. Inkl. ben. Sengegavl kjøpes separat.
Spesifikasjoner
| Fasthet | Myk |
|---|---|
| Sengen består av | 1 base + 1 madrass + 1 overmadrass |
| Sengegavl | Ikke inkludert |
| Madrassfarge | Svart-08 |
| Montert/flatpakket | Bunn, ben og trekk må monteres |
| Overmadrass | |
| Størrelse | Bredde: 150 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 4 cm |
| Overmadrasskjerne | Polyeterskum |
| Komfortlag 1 (øverst) | 25 mm polyeterskum 22 kg/m³ |
| Trekkmateriale | 100% polyester |
| Quilting | 200 g/m² polyestervattering |
| Vask | 40°C, kun trekk |
| Bleking | Unngå blekemidler |
| Tørketrommel | Må ikke tørketromles |
| Stryking | Kan ikke strykes |
| Kjemisk rens og våtrens | Må ikke tørrenses |
| Instruksjon | Vaskbart trekk |
| Vendbar madrass | |
| Soneinndelt | 7 |
| Størrelse | Bredde: 150 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 17 cm |
| Komfortlag 1 (øverst) | 20 mm polyeterskum 30 kg/m³ |
| Fjærlag 1 (øverst) | 13 cm Hver enkelt pocket-fjær er beskyttet av en stoffpose som gjør madrassen fleksibel, øker levetiden og reduserer lyd. |
| Fjærtype | Hver enkelt pocket-fjær er beskyttet av en stoffpose som gjør madrassen fleksibel, øker levetiden og reduserer lyd. |
| Fjærer/m² | 250 |
| Komfortlag 4 | 20 mm polyeterskum 30 kg/m³ |
| Trekkmateriale | 100% polypropylen |
| Base | |
| Størrelse | Bredde: 150 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 21 cm |
| Antall lameller | 21 |
| Instruksjon | Tørk av med en fuktig klut |
| Stoff | |
| Trekkmateriale | 100% polypropylen |
| Instruksjon | Tørk av med en fuktig klut |
| Total størrelse | Bredde: 150 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 57 cm |
| Størrelse | 150x200 |
| Ben og bøyler | Inkl. ben |
| Høyde på ben/bøyler/hjul | 15 cm |
| Pakket - bunn | Foldet |
| Pakket - vendbar madrass | Rullepakket i papp |
| Miljø- og helsemerking | Varer som har denne etiketten er laget av en blanding av materialer fra FSC®-sertifiserte skoger, resirkulerte materialer og/eller FSC-kontrollert tre. Selv om kontrollert tre ikke er fra FSC-sertifiserte skoger, reduserer det risikoen for at materialet kommer fra uakseptable kilder. Se etter varer som har FSC-etiketten i butikker og online. Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert. Det betyr at alle komponenter er testet av uavhengige OEKO-TEX®-institutter og oppfyller strenge grenser for skadelige stoffer. |
| Garanti | 15 års madrassgaranti |
| Kvalitet | PLUS |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Omtaler
Bra seng.
Lett og montere. Sønnen vår er veldig fornøyd med madrassen. Brukes på ungdomsrom.
Navn: Pål
150*200 Tyssa seng
Flatpakket i 4 deler. Fikk plass i bil. Grei bruksanvisning å følge, enkel å skru opp alene. Madrassen kommer flatpakket,så den bør forme seg riktig i 72t før bruk. Står at sengen er myk,men jeg vil heller si at den er fast. En ekstra overmadrass løste det problemet,da ble sengen perfekt.
Navn: Karoline
Kontinentalseng
Grei og montere og god seng
Navn: Gunn Reidun Ringstad
Styr unna
Kjøpte denne som gjesteseng etter anbefaling av jysk ansatt. Alle har så langt klaget på vonde rygger. Absolutt ikke verdt pengene. Styr unna!
Navn: Randi
Kontinental plus C 60
Leverte i kolli som var enkle å håndtere. Lett å montere,god komfort. Veldig fornøgd.
Navn: Ingelin Stålesen
God seng
KJøpte denne sengen på BlackWeek tilbud. NB! Sengen må skrues sammen. Dette var en helt ok jobb å gjøre, men er fint å være 2stk når man monterer. Det står at man ikke skal bruke drill, det gjorde jeg på skruene. Jeg strammet tilslutt for hånd. Men alle skruer til sengebunn brukte jeg drill og det gikk helt fint. Verdt tilbudsprisen, men kvaliteten er ikke helt tilfredstillende. Man merker det er billig materiale. Men sengen var god å ligge i og fungerer utmerket for meg. Jeg synes den er passe myk/normal fast. Har tidligere hatt ryggoperasjon og denne sengen var helt fin for meg.
Navn: Nikolai
Helt håpløst for gammelt folk
Hadde trodd at en seng ble levert ferdig montert, men denne kommer helt flatpakket og det er mye styr å skru den sammen, der var ikke hull til skruene så har tungt å skru inn skruene, måtte ha hjelp for å få den sammen, synst det burde vært tydeligere at denne kommer i deler og krever montering, og det er mange skruer som skal inn. Anbefaler å ha en maskin å skru de inn med, visst ikke så tar det hele kvelden. Den er helt grei å ligge i, men de bør ikke selge sånt til en eldre dame uten å informere om at den må skrues sammen.
Navn: Anita
kontinentalseng 150x200
Manglet både bein, hjørnebeslag og skruer i esken, utrolig tungvint at alt skal monteres med umbrako nøkkel og tungt å skru sammen. Generelt helt grei seng å ligge i, men veldig tynn overmadrass som følger med.
Navn: Ingvild
Sengen knekker
Kjøpte denne senga for ca 7 måneder siden, etter helt normal bruk knakk to planker og fikk nye tilsendt og jeg fikk byttet de. Etter jeg har hatt de nye plankene i ca 1 måned så knekker de igjen. Utrolig dårlig kvalitet og man forventer at den skal tåle mer når det er en seng til en så høy pris.
Navn: Emilie
Veldig fornøyd
Gikk over fra rammemadrass til kontinental seng, når jeg kjøpte ny. Mye bedre for ryggen, og sove i. Føles mer stabil å ligge på.
Navn: Inga
Om merket
DREAMZONE - Bedre søvn begynner her
DREAMZONE® har som mål å forbedre din søvn med individuelle løsninger innen madrasser og senger. Kvalitet og funksjonalitet er avgjørende, og har vært det siden etableringen i Danmark i 2003. DREAMZONE er utviklet i Skandinavia, og gir svært god valuta for pengene.
Du kan være sikker på at du finner en ideell løsning i det store utvalget av designvarianter og materialer. DREAMZONE tilbyr vendbare madrasser og skummadrasser som passer i den sengerammen du velger, rammemadrasser for et enklere og lettere utseende, kontinentalmadrasser som kombinerer funksjonalitet og design, samt regulerbare senger som gir allsidighet og fleksibilitet. DREAMZONE tilbyr også en rekke overmadrasser og madrassbeskyttere for enda høyere komfort og for å beskytte madrassen din.
De fleste madrassene er sertifisert i henhold til OEKO-TEX® Standard 100, som er verdens ledende helsemerking for tekstiler. DREAMZONE leveres dessuten med opptil 25 års garanti.
Levering
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.
