DUNHAMMERSengeteppe DUNHAMMER 220x240 beige
Anbefalte produkter
| Materiale | 100% polyester (50% resirkulert) |
|---|---|
| Fyll | 100% polyester (100% resirkulert) |
| Vask | 30°C |
| Bleking | Unngå blekemidler |
| Tørketrommel | Må ikke tørketromles |
| Stryking | * Kan strykes ved lav temperatur (max. 110°C) |
| Kjemisk rens og våtrens | Må ikke tørrenses |
| Instruksjon | Vaskes alltid med lignende farger |
| Størrelse | Bredde: 220 cm, Lengde: 240 cm |
| Fyllvekt | 100 g/m². |
| Vekt | 90 g/m². |
| Fyllvekt | 528 g |
| Vekt trekk | 1097 g |
| Fargemetode | Farget |
| Design | Ensfarget |
| Farge | Beige |
| Miljø- og helsemerking | Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert. Det betyr at alle komponenter er testet av uavhengige OEKO-TEX®-institutter og oppfyller strenge grenser for skadelige stoffer. |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fantastisk kvalitet og god størrelse
Jeg liker å handle i Jysk fordi finner Jeg alt nødvendig der med gode priser
Navn: Svetlana
Piękna, miękka w dotyku
Jestem w niej zakochana. W letnie dni można pod nią spać. Kolor przepiekny. Do pełni szczęścia brakuje mi większych poduszek
Navn: Sylwia
Minunata
Foarte frumoasă culoarea și plăcută la atingere
Navn: Iulia
Drugačija boja
Prekrivač je lijep, dovoljno dug i za najveću dimenziju kreveta, super izgleda naročito s jastucima u kompletu, ali kao što većina komentara upozorava - boja nije bež, već nešto između sive i taupe. Uzela sam ga na 50%-tnoj akciji kao i jastuke. Pogrešna boja (definitivno drugačija od viđene u online shopu) u ovom slučaju nije bila razlog za povrat artikla jer je sve u svemu - prekrivač/set zadovoljio. Radi se o boji na dnevnom i umjetnom svjetlu, a žarulje koje sam isprobala za osvjetljenje su led, 10 i 13W, od 3000 i 4000 K. Možda bi intenzivnije i hladnije led svjetlo podržalo vjerodostojnost boje na slici, tko zna.
Navn: Antonija
Narzuta
Narzuta bardzo ładnie wygląda na łóżku . Materiał porządny . Polecam
Navn: Karolina
Gorgeous, soft quilted bedspread
This is huge and a lovely buttery soft fabric. It’s a calm neutral colour and goes well with natural coloured bedding. It has a beautiful, ruffled edge and is superb value for money
Navn: Georgina Orrin
Покаталось за перші тижні
Взяла подушки дві і покривало то подушки швидко порвались рюши так як погано прошиті були, а покривало за два тижні вже катишками взялось
Navn: Ірина
Отлична покупка
Цвета малко не отговаря на снимката, а е по скоро сиво-бежов, но много топъл и приятен цвят. Закупих кувертюрата с възглавници от същата серия и ефекта е страхотен. Стои много елегснтно
Navn: Мариела
Отлично!
Страхотна и мека материя. Не се мачка лесно. Много съм доволна.
Navn: Камелия
Prekrivač
Prekrivač je jako lijep, al se nakon nekog vremena cijeli omucavio izgleda očajno. Razočarana sam
Navn: Ana
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.
