AUSTRAGardin AUSTRA 1x140x300 fløyel grønn
Anbefalte produkter
| Materiale | 100% polyester (50% resirkulert) |
|---|---|
| Vask | 40°C |
| Bleking | Unngå blekemidler |
| Tørketrommel | Må ikke tørketromles |
| Stryking | * Kan strykes ved lav temperatur (max. 110°C) |
| Kjemisk rens og våtrens | Må ikke tørrenses |
| Instruksjon | Vaskes alltid med lignende farger, Vaskes og tørkes før opplegging |
| Behandling | Strykes på vrangen |
| Gardintopp | Rynkebånd og kroker, Løpegang |
| Størrelse | 1 x B140 x H300 cm |
| Antall pr. pakke | 1 stykk |
| Miljø- og helsemerking | Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert. Det betyr at alle komponenter er testet av uavhengige OEKO-TEX®-institutter og oppfyller strenge grenser for skadelige stoffer. |
| Inkl. | Oppleggingstape |
| Forkorte gardin | Gardinet avkortes enkelt med strykejern, et tøystykke og vedlagt oppleggingstape. |
| Vekt | 270 g/m². |
| Design | Ensfarget |
| Farge | Grønn |
| Fargemetode | Farget |
| Utstyr | Fløyel |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Prima
Prima stof
Navn: D
Impecabil
Culoare, stofa de buna calitate. Recomand..
Navn: Maria
Acquisto tende Austra
Ho acquistato queste tende e devo dire che il prodotto mi ha siddisfatto
Navn: Antonella
Nu este același model din poză. Diferă foarte mult culoarea
Produsul nu corespunde deloc cu cel din imagine. Culoarea draperiilor este mult mai deschisă decât cea prezentată în poze, diferența fiind foarte mare. În realitate, nu arată deloc bine și nu se potrivesc cu descrierea. Din acest motiv, nu mi-au plăcut deloc și am fost nevoit să le returnez. Nu recomand dacă vă bazați pe culoarea din fotografii.
Navn: Dorian
Άψογες !
Υπέροχες πολύ καλό ύφασμα τις συνιστώ !!!!
Navn: Αντρέας
Lovely product for the price
This curtain looks and feels expensive but is a steal at this price. They look lovely in my room.
Navn: Sylwia
Tornby Linköping
Mycket fin färg och fall
Navn: Ylva
Thought I'd take a chance on these
Seen the jysk adverts and noted the prices were significantly more reasonable than high street brands. I thought I'd take a chance kn the curtains and return if the quality wasnt right. I was extremely surprised and delighted with the curtains. Definitely be looking at their other products now.
Navn: J Gillan
Great curtains
I purchased these curtains in the black friday offer (£27) for a pair. The colour and materual of the curtains is great. They are not really heavy and to be honest im not sure i would have been sp happy with them if i had paid the full price. I also ordered the cusion covers that are described as petrol in colour and they match perfectly. I also ordered my son a grey pair and he is very pleased with them too, living in old tenemant buildings its harder to get the long frop in curtains. I would deffunetly recomed these curtains and would buy again, if the were on a special offer.
Navn: Lynn
Zasłony Austra
Ogólnie polecam! Bardzo porządny materiał i pięknie się uklada. Kolor zielonych zasłon odbiega od tego na stronie. Są sporo jaśniejsze, ale piękne. Zostawiłam.
Navn: Marta
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


