VEJLBYRecliner VEJLBY mørk grå stoff
Stofftrekk. Setepute med pocket-fjærer og skumpolstring. Ryggpute i skum. Med trinnløs vippefunksjon og innebygd fotstøtte. B75 x H100 x D91 cm
| Type | Recliner |
|---|---|
| Materiale | Skum, PP (polypropylen), Kryssfinér, Polyester, Polyuretanskum, Stål |
| Materiale | Sete: Skum, Kryssfinér, Polyester, Stål, Rygg: Skum, Kryssfinér, Polyester, Armlen: Skum, Kryssfinér, Polyester, Ben: PP (polypropylen) |
| Stell | Kryssfinér |
| Sete | Stoff: Polyester, Skummateriale: Polyuretanskum, Skumdensitet: 25 kg/m³ |
| Ryggstøtte | Stoff: Polyester, Skummateriale: Polyuretanskum, Skumdensitet: 25 kg/m³ |
| Armlene | Stoff: Polyester, Skummateriale: Polyuretanskum, Skumdensitet: 25 kg/m³ |
| Ben | PP (polypropylen) |
| Fyll | 100% polyester, 100% polyester |
| Ytterstoff | 100% polyester |
| Farge | Mørk grå |
| Funksjon | Innebygd benstøtte, Trinnløs vippefunksjon |
| Fjærtype | |
| Størrelse montert | Bredde: 75 cm, Høyde: 100 cm, Dybde: 91 cm |
| Setehøyde | 47 |
| Setedybde | 51 |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 76 cm, Lengde: 80 cm, Høyde: 58 cm |
| Vekt | 29 kg |
| Maks belastning | 110 kg |
| Maks belastning pr. sete | 110 kg |
| Antall kolli | 1 |
| Miljø- og helsemerking | FSC® 100% |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Veldig fornøyd!
Jeg har sett etter en stol lenge, både fra stressless og diverse. Kom innom Jysk og prøvde denne, kjøpte to stk. Nervesystemet går rett i blått når man setter seg bakover og får opp bena. Ingen knapper eller spaker. Lettvint og greit, og en billig pris! Anbefales!
Navn: Karina
ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΗ
Για τα χρήματα της είναι πολύ-πολύ καλή και κυρίως αναπαυτική. Φαίνεται να είναι και καλή κατασκευή. Αντί για καναπέ πήρα δυο από αυτές έτσι τις χρησιμοποιώ καθημερινά. Η τιμής της σε σύγκριση με αντίστοιχα προϊόντα από άλλο σκανδιναβικό κατάστημα είναι πολύ πιο τίμια.
Navn: STEFANOS
Naslanjač VEJLBY temno siv
Naslanjač se lepo poda naši dnevni in naši sedežni. Zelo udoben in primeren za večerno branje knjig. Zelo priporočam.
Navn: Ines
Stoel
Mooi en niet duur
Navn: Grietje
Relax fotelje
Odlična konstrukcija i materijal Vrlo su udobne i u svaku oreooruku
Navn: Vlatka
Křeslo
Fantastické, pohodlné.
Navn: Marcela
Vejlby fauteuil
Fijne relax stoel met een zachte stoffen bekleding, een stevige en comfortabele stoel voor een betaalbare prijs.
Navn: JAN
Чудесно кресло
Много удобно кресло! Лесно за сглобяване. Препоръчвам!
Navn: Дарина
Encantada con el producto
Muy comodo, economico y facil de montar. Encantada estoy con el. No es excesivamente grande, tamaño perfecto.
Navn: M.Angeles
Sofá Reclinável
O sofá é muito confortável, a entrega foi muito rápida, parece ser de muito boa qualidade. Estou muito satisfeita com o artigo e também com o atendimento. Voltarei a comprar nesta loja, sem dúvida!
Navn: Luísa
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.

