VELFJORDEN + FLYAbasicKontinentalseng 180x200 VELFJORDEN + FLYA grå-40 Fast
Størrelse:
Anbefalte produkter
VELFJORDEN kontinentalseng 180x200 cm med FLYA overmadrass er en elegant sengeløsning designet for å gi deg støtte og komfort hele natten. Kontinentalsenger kombinerer flere madrasslag for å gi balansert komfort, støtte og dybde.
Hva er inkludert
- 1 overmadrass med polyeterskum. Høyde: 4 cm
- 1 fjærmadrass med målrettet støtte
- 1 ramme nederst
- Ben/bøyler og sengegavl kan kjøpes separat
Egenskaper
- Størrelse: B180 x L200 cm. Høyde: 43 cm
- Fast madrass: Stabil og støttende
- Farge: Grå-40
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testet for skadelige stoffer
- FSC® Mix: Tre og skogbaserte materialer i dette produktet kommer fra FSC®-sertifiserte eller resirkulerte eller andre kontrollerte kilder.
Fast madrass
En fast madrass bidrar til å fordele kroppsvekten jevnt, noe som gir en stabil liggeflate og forbedret støtte gjennom hele natten. Selv om komfort oppleves ulikt fra person til person, gjelder det generelt at jo tyngre du er, desto fastere bør madrassen være – og omvendt. Madrassen bør være myk eller fast nok til å holde ryggraden i en rett linje.
1 overmadrass med polyeterskum
Polyeterskum er en vanlig type skum som gir fast støtte og passer for daglig bruk. Det kan gjøre at sengen føles litt fastere. Trekket kan vaskes på 60°C.
1 fjærmadrass med målrettet støtte
Madrassen er designet for å gi målrettet støtte. Den består av 3 komfortlag, som inkluderer bonell-fjærer og pocket-fjærer, som hver bidrar til dybde og generell støtte. Bonell-fjærer er sammenkoblet, og gir jevn og fast støtte over hele soveflaten.
1 ramme nederst
Rammen gir forbedret stabilitet og støtte for madrassen over. Dette bidrar til en mer balansert søvnopplevelse.
Farge
Match sengen din med en sengegavl i samme fargekode Grå-40 for å skape et helhetlig utseende. En sengegavl gir soverommet ditt et stilig preg og bidrar til å redusere merker på veggen som kan oppstå når man sover tett inntil den.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert. Dette betyr at hver komponent er testet av uavhengige OEKO-TEX®-institutter og oppfyller strenge grenser for skadelige stoffer.
FSC® Mix
FSC® Mix-merket indikerer at alt tre og skogbaserte materialer i dette produktet kommer fra en kombinasjon av FSC®-sertifiserte skoger eller resirkulerte kilder eller FSC®-kontrollert trevirke.
Produksjonslukt forsvinner over tid
Når du først får en ny madrass, kan du merke en svak lukt fra produksjonen. Dette er helt ufarlig og vil gradvis forsvinne over tid. Å lufte eller støvsuge overmadrassen kan bidra til å få lukten til å forsvinne raskere.
La oss hjelpe deg med å velge riktig madrass
For å finne ut hvilken madrass som passer best for deg, kan du lese våre guider eller besøke din lokale JYSK-butikk. Der kan du prøve ulike alternativer og få veiledning i å velge den riktige madrassen basert på din sovestilling og andre personlige preferanser.
| Høyde ekskl. ben/bøyler | 43 cm |
|---|---|
| Størrelse | Bredde: 180 cm, Lengde: 200 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Sengegavl | Ikke inkludert |
| Fasthet | Fast |
| Fjærtype | Bonell |
| Overmadrasskjerne | Polyeterskum |
| Madrassfarge | Grå-40 |
| Miljø- og helsemerking | FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kvalitet | BASIC |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Spesifikasjoner - Overmadrass 180x200 FLYA
| Madrasstype | Overmadrass |
|---|---|
| Størrelse | Bredde: 180 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 4 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Pakket | Rullepakket i papp |
| Emballasjestørrelse | Bredde: 28 cm, Lengde: 105 cm, Høyde: 28 cm |
| Kjerne | 30 mm polyeterskum 25 kg/m³ |
| Kjernekomposisjon | Polyeterskum |
| Trekkmateriale | 100% polyester (100% resirkulert) |
| Materiale | Strikket, Vevd |
| Quilting | 200 g/m² polyester |
| Farge | Hvit |
| Vask | 60°C, kun trekk |
| Bleking | Unngå blekemidler |
| Tørketrommel | Må ikke tørketromles |
| Stryking | Kan ikke strykes |
| Kjemisk rens og våtrens | Må ikke tørrenses |
| Instruksjon | Vaskes alltid med lignende farger, Vær oppmerksom på å lukke glidelåsen før vask, Vaskbart trekk |
| Miljø- og helsemerking | Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert. Det betyr at alle komponenter er testet av uavhengige OEKO-TEX®-institutter og oppfyller strenge grenser for skadelige stoffer. |
| Kvalitet | BASIC |
| Vekt | 4,37 kg |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Spesifikasjoner - Kontinentalseng 180x200 VELFJORDEN grå-40 Fast
| Fasthet | Fast |
|---|---|
| Sengen består av | 1 base + 1 madrass |
| Sengegavl | Ikke inkludert |
| Madrassfarge | Grå-40 |
| Klemmer til rammemadrass | Ikke inkludert |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Vendbar madrass | |
| Størrelse | Bredde: 180 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 17 cm |
| Komfortlag 1 (øverst) | 20 mm polyeterskum 25 kg/m³ |
| Fjærlag 1 (øverst) | 13 cm Bonell-fjærer gir en fast og relativt stabil madrass. |
| Fjærtype | Bonell-fjærer gir en fast og relativt stabil madrass. |
| Fjærer/m² | 110 |
| Komfortlag 4 | 20 mm polyeterskum 25 kg/m³ |
| Trekkmateriale | 100% polyester // 64% polypropylen/36% polyester |
| Base | |
| Størrelse | Bredde: 180 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 22 cm |
| Treramme høyde | 22 cm |
| Antall lameller | 13 |
| Farge | Grå |
| Instruksjon | Kun flekkrensing |
| Stoff | |
| Trekkmateriale | 100% polyester // 64% polypropylen/36% polyester |
| Instruksjon | Kun flekkrensing |
| Total størrelse | Bredde: 180 cm, Lengde: 200 cm, Høyde: 39 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Ben og bøyler | Ikke inkludert |
| Pakket - bunn | Flatpakket i papp |
| Pakket - vendbar madrass | Rullepakket i papp |
| Vekt | 77,52 kg |
| Miljø- og helsemerking | Varer som har denne etiketten er laget av en blanding av materialer fra FSC®-sertifiserte skoger, resirkulerte materialer og/eller FSC-kontrollert tre. Selv om kontrollert tre ikke er fra FSC-sertifiserte skoger, reduserer det risikoen for at materialet kommer fra uakseptable kilder. Se etter varer som har FSC-etiketten i butikker og online. Dette produktet er OEKO-TEX® STANDARD 100-sertifisert. Det betyr at alle komponenter er testet av uavhengige OEKO-TEX®-institutter og oppfyller strenge grenser for skadelige stoffer. |
| Kvalitet | BASIC |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.
