VENLoungesett VEN 4 seter natur
Anbefalte produkter
Slapp av i god komfort med VEN loungesett. Dette 4-seters settet består av en sofa og 2 stoler med komfortable puter og et matchende loungebord med en bordplate i FSC®-hardtre.
Egenskaper
- 4-seters loungesett: 2-seters loungesofa, 2 loungestoler og 1 bord
- Eksklusive puter: Med slitesterkt, strukturvevd trekk
- Oljebehandlet bordplate i FSC®-hardtre: Kombinerer holdbarhet og naturlig skjønnhet
- Petan: Værbestandig syntetisk flettmateriale
- Stålramme: Robust og slitesterk
- FSC® 100%: Tre og skogbaserte materialer som brukes i dette produktet kommer fra ansvarlig forvaltede, FSC®-sertifiserte skoger.
4-seters loungesett
Settet består av en 2-seters loungesofa, 2 loungestoler og 1 loungebord. De matchende loungemøblene har god plass til opptil 4 personer.
Eksklusive puter
De medfølgende eksklusive sete- og ryggputene lar deg lene deg tilbake og slappe av med høy komfort. Putene har et slitesterkt, strukturvevd trekk som gjør dem motstandsdyktige mot slitasje. Oppbevar putene innendørs når de ikke er i bruk for å beskytte dem mot vær og vind og forlenge levetiden.
Oljebehandlet bordplate i FSC®-hardtre
Loungebordet har en bordplate i oljet FSC®-hardtre. Treverket gir naturlig holdbarhet, lang levetid og skjønnhet. Det er behandlet med olje for å beskytte det og fremheve den naturlige fargen. Regelmessig oljebehandling av treverket anbefales for å bevare fargen og beskytte det mot fuktighet.
Petan
Petan er et lett, syntetisk flettmateriale som gir et naturlig utseende, samtidig som det er vedlikeholdsfritt. Petan er værbestandig, noe som betyr at det tåler eksponering for sol, fuktighet og temperaturendringer.
Stålramme
Den pulverlakkerte stålrammen er både solid og slitesterk. Stålrammens vekt gir god stabilitet.
FSC® 100%
FSC®-merket er din garanti for at materialene som brukes i dette produktet, kommer fra FSC®-sertifiserte skoger eller andre kontrollerte kilder. Ved å velge FSC®-sertifiserte produkter bidrar du til å beskytte verdens skoger.
| Loungesett | 2-seters sofa, 2 stoler, 1 bord |
|---|---|
| Sofa | |
| Størrelse montert | Bredde: 123 cm, Høyde: 75 cm, Dybde: 68 cm, Setehøyde: 43 |
| Materiale | Ramme: Stål, Rygg: Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. |
| Type | 2-seters sofa |
| Stol | |
| Størrelse montert | Bredde: 66, Høyde: 75 cm, Dybde: 68 cm, Setehøyde: 43 |
| Materiale | Ramme: Stål, Rygg: Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. |
| Stol armlenshøyde | 60 cm |
| Bord | |
| Størrelse montert | Bredde: 56, Lengde: 93 cm, Høyde: 43 cm |
| Materiale | Ramme: Petan er et syntetisk lettvektsmateriale. Det er slitesterkt, UV-beskyttet og værbestandig. |
| Bordhøyde - gulv til laveste kant av rammen | 41 cm |
| Fotpropp | Polypropylen |
| Størrelse flatpakket | Bredde: 73/68 cm, Lengde: 116/116 cm, Høyde: 26/34 cm |
| Vekt | 21,7/27,2 kg |
| Farge | Natur |
| Personer | 4 |
| Inklusiv | Eksklusive puter med slitesterkt, strukturvevd trekk |
| Behandling | Oljebehandlet, Pulverlakkert |
| Pute | |
| Setepute | Stoff: 100% polyester, Fyll: Polyuretanskum/100% polyester, fiber, Skumdensitet: 23 kg/m³, Innleggspute: 100% polypropylen, Vask: 30°C, Bleking: Unngå blekemidler, Tørketrommel: Må ikke tørketromles, Stryking: Kan ikke strykes, Rens: Må ikke tørrenses, Instruksjon: Vaskes alltid med lignende farger, Vær oppmerksom på å lukke glidelåsen før vask, Vaskbart trekk |
| Ryggpute | Stoff: 100% polyester, Fyll: 100% polyesterfiber, Innleggspute: 100% polypropylen, Vask: Nei, Bleking: Unngå blekemidler, Tørketrommel: Må ikke tørketromles, Stryking: Kan ikke strykes, Rens: Må ikke tørrenses, Instruksjon: Kan flekkrenses med vann |
| Maks belastning | 440 kg |
| Testet til | 440 kg |
| Montert/flatpakket | Flatpakket |
| Miljø- og helsemerking | FSC® 100% |
| Vedlikehold | Behandles med treolje i samsvar med vedlagte guide. |
| Oppbevaring | Oppbevares innendørs om vinteren |
| Anvendelse | Utendørs |
| Produsent | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Mye for pengene
I tillegg til fin pris, så ser det bra ut, og virker å være av god kvalitet.
Navn: Øyvind S
BUENA RELACIÓN CALIDAD PRECIO
Lo que no fue tan bueno fue la atención en la compra, me indicaron que si quería transporte, a lo que contesté que si, que si lo quería subir a domicilio, y le dije que si, les pregunté si venía montado, y me dijeron que si, lo cual no fue cierto, la sorpresa cuando me lo trajeron es que venía totalmente desmontado y con una cantidad de tornillos increíble, me dieron ganas de tirarlo. Llame para reclamar y me dijeron que solo lo hacían los viernes pero que lo tenía que indicar en el pedido, y que ahora no tenían fechas. . . . En consecuencia, me tuve que espabilar por mi cuenta, pero no se preocupen, NO LES VOLVERE A MOLESTAR, dice un refrán que. . ., si pagas con cacahuetes, tienes monos. Otra cosa, de la agencia de transporte, mejor no hablamos, informales, tienes que estar todo el día pendientes de ellos y no te llaman para nada. Tuve que llamar yo a la agencia, que me remitieron a Madrid, quedan en decirme algo y nada de nada, deben de tener mas monos empleados. Una muy mala experiencia, el producto bien, pero ni los vendedores, ni la agencia, ni la tención al cliente merece la pena. NO VOLVERÉ JAMÁS
Navn: Antonio
Zahradní set VEN
Se zahradním setem jsme velmi spokojení a KONEČNĚ jsem po delší době a mnoha pokusech skládal něco, co mělo hlavu a patu (mnohokrát jsem se tak spálil u výrobků od jiných řetězců). Poměr cena/výkon 10/10. Celkově doporučuji!
Navn: Hanzu
Conjunto sofás
Conjunto muy cómodo y de diseño moderno.
Navn: Tania
Zahradní nábytek
Montáž zabrala cca 1,5h jednou osobou. Vyplatilo se, velmi pohodlné, krásné, odolné vůči dešti. Doporučuji
Navn: Michaela
Nu recomand
Am cumpărat acest set de terasă acum aproximativ trei ani, însă din păcate materialul s-a deteriorat foarte repede. Împletitura din care este realizat începe să se desprindă și să se dezintegreze, iar „paiele” sau fibrele ies din structură pe mai multe zone. Aspectul s-a degradat mult și setul nu mai arată deloc bine. Nu îl recomand dacă vă doriți un set de terasă rezistent pe termen mai lung.
Navn: Andrada
Prachtig mooie set
Wij hebben deze set nu 2 jaar en ben er nog steeds zeer tevreden over. Stevig makkelijk schoon en netjes te houden. En prachtige kleur
Navn: Anita
Комплект садових меблів
Придбали цей комплект садових меблів на свою маленьку терасу. Він досить компактний, якісний та зручний. Купували за знижкою, в світлому кольорі, який легко інтегрується в будь- який інтер'єр. Додали дрібний декор з цього ж магазину (горщики, ліхтарі, вази) і наша тераса стала неймовірно затишною. Рекомендуємо!
Navn: Наталія
Divani esterni
Bellissimi ,comodi fedele alle immagini.
Navn: Danila Giannatassio
Molto bello
Facile da montare, ottima qualità, resistente. Siamo molto soddisfatti
Navn: Raffaella
Når du handler online hos JYSK kan du velge mellom flere ulike leveringsmuligheter til din lokale JYSK-butikk, hjemmet ditt eller arbeidsplassen.
Click & Collect - Gratis
Med Click & Collect kan du reservere varer online og hente de i en valgfri JYSK-butikk. Når du reserverer varer online vil JYSK bekrefte at varene dine er klare til å bli hentet innen 30 minutter.
Click & Collect er gratis og du behøver ikke å betale for produkter før du kommer til butikken.
Hent i butikk - Gratis
Når du handler online har du tilgang til et større utvalg varer enn de du finner i våre butikker. Om du ønsker å kjøpe våre online only-varer så trenger du bare å bestille og betale for varen(e) på JYSK.no og velge å få de levert til en valgfri JYSK-butikk.
Du vil bli kontaktet av JYSK når varene dine har ankommet butikken og er klare til å hentes. Vær oppmerksom på at enkelte produkter ikke er tilgjengelige ved bruk av denne leveringsmetoden på grunn av produktvekt eller emballasjeutfordringer.
Hjemlevering av små pakker - Se mer informasjon
Når du handler online kan du alltid velge å få varene dine levert hjem, til arbeidsplassen eller et annet sted som passer deg.
Små pakker blir levert via post eller av et fraktselskap.
Store varer - Se mer informasjon
Mange fortrekker hjemlevering når de kjøper store eller tunge varer som madrasser, sofaer og andre møbler.
JYSK samarbeider med kjente fraktselskaper over hele verden for å forsikre at overleveringen skjer til riktig tidspunkt. Kundene kan velge mellom å få varene levert til fortauskant eller båret inn i boligen.
Kun i butikk
JYSK er stolte over å tilby et stort utvalg varer både i våre butikker og på JYSK.no. I enkelte tilfeller vil det være spesifikke varer som kun kan kjøpes gjennom Click & Collect eller direkte i våre butikker. Dette er ofte tilfellet med knuselige varer, varer som er på vei ut av sortimentet vårt og varer som kun selges i begrensede perioder.
Fraktpriser
Les mer om fraktmuligheter og priser.


